Näitan kõiki 5 tulemust

 • MOOTORIVÄRV, TUME HALL

  13.13 

  Kvaliteetne akrüülvärv paadimootori värvimiseks. Pulverisaatoriga pudel on varustatud spetsiaalse ventiiliga, mis väldib värvi pritsimist ja seetõttu on seda mugav kasutada ka kõigil neil, kellel eelnev värvimiskogemus puudub.

 • TEKIVAIP, SOCOVENA & MAPLA

  19.00 

  Kerge tule- ja hallituskindel vaipkate. UV- ja hüdrolüüsikindel. Lihtne kasutada, ei vaja palistamist. Rulli laius: 2 m, Rulli pikkus: 40 m, Kaal: 900gr/sq +/-10 gr, Materjal : 100 % polüpropüleenkiud, Aluspind: sünteetiline, Paksus: ca 6 mm.   RUUTMEETRI (M2) HIND! Kui valite koguse “1”, saadetakse tükk suuruses 0,5 m x 2,00…

 • Allahindlus!

  VENDRIKATE- EUROCOVER, A3, HALL

  Original price was: 31.19 €.Current price is: 19.95 €.

  Valmistatud pehmest tekstureeritud ja elastsest polüesterkiust, mis on kulumiskindlad. Need katavad vendrid suurepäraselt, on UV-kindlad ja pestavad.

 • TEKIVAIP, SPARTA

  35.00 

  Kõrgklassiline tekstuuriga merevaip. 100 % UV-stabilisaator ja silmapaistev vastupidavus, tulekindel, hallituse, ja staatilise elektrikindel. Vaip kantakse merevineerile, kasutades CTI Marine liimi. Materjal: kootud polüpropüleen. Rulli laius: 1,83 m, rulli pikkus 32 m, kaal 542 g/m2.   RUUTMEETRI (M2) HIND! Kui valite koguse “1”, saadetakse tükk suuruses 0,55 m x 1,83 m….

 • Kohatäide

  SEASTORM MOOTORPAAT – 17 HDPE ADVANTAGE, TUMEHALL

  14,300.00 

  Tugev, uskumatult heade meresõiduomadustega ning stiilne universaalpaat. Tänu geniaalsele kere disainile on SeaStorm 17 üks vaiksemaid ja sujuvamaid paate oma sektoris. See on isetühjenev, väga tugev ja stabiilne. Tugeva kahekordse kerega on paat äärmiselt turvaline ja täielik kontakt teki ja kere vahel muudab paadi jäigaks ja vastupidavaks. Erakordselt tugev, kerge kere pakub nii suurt kiirust…

Ja see on kõik, tooted said otsa

Ja see on kõik, tooted said otsa