ALLVEEDROON CHASING F1 (20M) FLASH PACK

899.00 

Tootekood: FN118089 Kategooriad: ,

Tellimisel

CHASING F1 on uus allveedroon kalaparvede otsimiseks. Chasingi F1 droon annab teile ülevaate veealuse maastiku, ümbruse, veealuste objektide, kalaparvede ja kalade asukoha kohta vees. Droon sobib ideaalselt ka kaide kontrollimiseks. Lisaks kalastusolukorrale annab F1 teile reaalajas teavet veetemperatuuri ning sügavuse kohta.


 


Seadmel on olemas ka kaamera suurepärase kvaliteediga piltide ja kõrglahutusega videote jäädvustamiseks. Kalapüügiprotsessi selgelt jälgida ja videosalvestada ka veealuses pimeduses. Droonil on sisseehitatud Sony IMX307 sensoriga kaamera ja see on varustatud infrapunavalgustiga, mis võimaldab selge pildi ka hämarates valgusoludes. Kaamera infrapuna nägemisulatus ulatub kuni 1 meetrini. Kaamera suudab salvestada 1080p 30fps videot ning 2 MP fotosid. Kõik salvestatakse micro SD-kaardile. Kasutada saab kuni 256 GB mahuga mälukaarti. Nutirakenduse abil saate jagada oma salvestusi ja teha otseülekandeid enamikele SoMe-platvormidele.


 


F1 liigub vertikaalselt ja võib automaatselt tõusta ja laskuda. F1 maksimaalne töösügavus on 28 meetrit. F1 liigub nelja mootoriga ja sellel on erinevad funktsioonid, näiteks GPS, igas suunas liikumine, peatamine ja mitme püügikoha arvestuse pidamine, automaatne liikumine püügikohtade vahel ja ühe klahviga tagasipöördumine. Lisaks eespool nimetatud funktsioonidele saab F1-le paigaldada ka söödapaadi. Söödamaterjali jagamist saab teostada ühe klõpsuga rakendusest.


 


Seadmele on võimalik lisada ka sonar (näiteks DEEPER Sonar ja teised kaubamärgid). Kinnitades DEEPER sonari palli, saate seda liigutada soovitud kohale, ühendades sonari visuaalse kalaotsijaga. Seda tehes saate kalaparve tuvastada põhjalikumalt ja täpsemalt.


 


Chasing F1 on varustatud 4800 mAh liitiumakuga, mille kasutusaeg on kuni 6 tundi. Aku on vahetatav ning see võimaldab vajadusel tööaega pikendada.


 


Peamised spetsifikatsioonid:


 


Töösügavus 20 m


Vahetatav 4800 mAh aku


Salvestab 1080 30fps


Võimalik livestream läbi rakenduse


Reaalajas veetemperatuuri ja täpse sügavuse näitamine


Nelja mootoriga liikumissüsteem.


 


Komplektis


 


1 Chasing F1 Drone (20 m) (118088)


1 Chasing RC1 kaugjuhtimispult


1 Chasing F1 seljakott (18241)


1 Chasing Small Camera Probe


2 Chasing antenni


1 Chasing aku (118243)


1 Chasing laadija


1 Chasing Sonar Stand