Mootorpaat Nordline 45M

4,750.00 

Tootekood: nordline45mvalge Kategooria:

Tellimisel

Mootorpaat Nordline 45M

Mootorpaat Nordline 45M on moodsa ja tänapäevase konstruktsiooniga mootorpaat. Lame põhi võimaldab sõita väga madalas vees. Paat on trimaraan põhjaga, koosneb kahest omavahel kokku liimitud eri poolest ja on varustatud eraldi paigaldatava juhtpuldiga. Kahe poole vahele jääb hermeetiliselt suletud ruum, mis tagab paadi uppumatuse. Juhtpuldi ette on soovi korral võimalik paigaldada lisa iste. Paadi trimaraan põhi ja piisav laius annab väga hea püstivuse. Paati on praktiliselt võimatu ümber ajada. Tagumine ja esimene iste on avatava luugiga ja panipaigana kasutatav. Paat sobib hästi neile, kes armastavad kiiret ja ekstreemset sõitu. Väga sobilik suusa ja tuubi tõmbamiseks.

Nordline 45M tehnilised andmed

Pikkus 4,50 m
Laius 1,80 m
Kaal 250 kg
Parda kõrgus 65 cm
Süvis 20 cm
Istekohtade arv * 5
Maks. lubatud inimeste arv pardal 5
Maksimaalne kandevõime 670 kg
Maksimaalne soovituslik mootor 38 kW / 50 HP
Kategooria C
Ahtripeegli kõrgus
Garantii 2 a
CE Sertifikaat On

* 2 last = 1 täiskasvanud

Selle paadi parimad omadused

Ülimalt stabiilne
Kõrge pardaga
Mitmed panipaigad
Trimaran põhi
Üksi sõites ei tõsta vööri osa üles
Väga kiire paat

Küsi täpsemalt telefonil +372 50 55 152 või info@nordlinepaadid.ee

Mootorpaat Nordline 45M komplekt sisaldab:

Klaasfiibrist paat
CE Sertifikaat
Kasutusjuhend
Registreerimiseks vajalikud dokumendid
U-aas vööris (haagisele tõmbamiseks, ankru otsa kinnituseks)
Tullipesad
Mootori paigaldus koht
Panipaigad ahtris ja vööris
Reelingud

Transport

Paati võite transportida paadi- või kastihaagisega. Kolme meetrise kastihaagisega saate vedada kuni 5 meetrist paati.
Soovi korral saate paadihaagise laenutada ka meie käest. Kui soovite transporti meilt, saate selle valiku teha ostukorvis ostu vormistades. Tasu arvutatakse vastavalt Teie asukohale. Kohale toob veoauto, seega saab ta paadi maha panna sõidetava tee äärde.

Kuidas paati valida

Selleks, et teha õige otsus on kaks põhilist võimalust. Esiteks viige ennast kurssi, mis on tähtis paadi valiku juures. Seda saate teha klikates “kuidas valida paati”. Teiseks usaldage ennast, mitte müügimehi ja proovite paati ise. Kui see on piisavalt stabiilne ja mugav Teile, siis olete teinud õige otsuse. Selleks võite valida paadi rendikohtadest üle Eesti, kus kasutatakse meie paate. Sobiliku mootori valikuks soovitame meile helistada ja konsulteerida spetsialistidega. Pakume enamuste tootjate mootoreid. Leiad need mootorite alamjaotuse alt.

Kuidas tasuda paadi eest

Võimaus on tasuda ülekandega, kaardimaksena, sularahas või järelmaksuna. Järelmaksu taotluse saate täita ostukorvis ostu vormistamise juures. Seni, kui Te pole lepingut allkirjastanud, võite järelmaksust loobuda. Ostukorvis pakutakse Teile erinevate järelmaksufirmade pakkumisi. Tutvuge maksegraafikuga ja leidke Teile soodsaim.

Paadi registreerimine

Selleks, kas paati on tarvis registreerida, loe täpsemalt juhendist.

Helista +372 50 55 152 või kirjuta meile info@nordlinepaadid.ee. Pakume Sulle tugevaid ja stabiilseid paate mõistlike hindadega .

Võta ühendust