Firmast

Paadipood OÜ on arvestatava paadivalikuga ettevõte, mis on loodud aastal 2006, kuid kompetentsi klaasfiibriga omame juba aastast 2000. Meie valikusse kuuluvad väga erinevaks otstarbeks mõeldud sõude- ja mootorpaadid. Meie mudelid on välja töötatud ja testitud pika aja jooksul ning omadustelt kindlasti ühed parimatest põhjamaade paatidest.

Ettevõte on sertifitseeritud paatide valmistaja ja katsetaja.

Kõik meie tooted on CE sertifitseritud. Enamus protsesse toimub ISO standardite järgi. Kaubamärk NordLine on Paadipood OÜ-le kuuluv ning kõik paadid toodetakse just selle kaubamärgi all.
Meie peamine tugevus on paatide ja muude klaasfiiber toodete valmistamine. Oleme koostööd teinud paljude firmadega erinevate toodete valmistamisel ja vormide väljatöötamisel. Seega oleme avatud mistahes koostööks erinevates valdkondades. Meie partnerid aitavad meil tooteid turustada Skandinaavias, Euroopas ja mujal väljaspool Eestit. Kontrollitud kvaliteet on üks meie tähtsamaid väärtusi. Kasutame vaid väga kvaliteetseid ja läbiproovitud materjale, et tagada võimalikult tugev, kestev ja turvaline toode. Kõik lisaseadmed ja komponendid on tarnitud suurtelt ja tuntud tootjatelt.

Soovime Teile mõnusat aega vetel, õnnestunud kalapüüki ja puhkust!

Lugupidamisega

Hannes Kärsna
Paadipood OÜ juhataja

Paadipood OÜ Nordline paadid
Paadipood OÜ Nordline paadid