Kümblustünnid

Kümblustünnid ehk maakeeles tünnisaunad. Plastikust sisuga.

Näitan kõiki 5 tulemust

 • kümblustünn

  Kümblustünn Comfort

  Kümblustünn Comfort on mõeldud 4-7 inimesele. Mõõdud 190x190x97 cm. Ergonoomilise kujuga klaasplastist basseini on hügeeniliselt lihtne hooldada. Kümblustünni konstruktsioon on erakordselt hea mahutavusega ainult 1300 – 1500 liitri juures. Ahi mahutab kuni 45cm pikad puud. Paljude lisade hulgast saate komplekteerida sobiva lahenduse.

 • Nordline-kumblustunn-Deluxe-umar-ahjuga-2

  Kümblustünn Deluxe

  Suurim saadaolev kümblustünn! Laius 2,2 meetrit. Kümblustünn Deluxe on klaasplastist, ergonoomilise kujuga ja hügeeniliselt lihtne hooldada. Võimalik tellida nii maapealne kui ka terrassi sisse süvistatav versioon. Elektri või õhk-vesi pumbaga võib kümblustünn olla 24/7 pidevalt kasutusvalmis, kasutades seejuures väga vähe elektrit. Valikus palju erinevaid värve.

 • Ümar kümblustünn

  Kümblustünn Light

  Kümblustünn Nordline Light on ergonoomilise kujuga klaasplastist basseini on hügeeniliselt lihtne hooldada. Kümblustünni konstruktsioon on erakordselt hea mahutavusega ainult 1300 – 1500 liitri juures. Tünn on varustatud väga ökonoomse ja võimsa ahjuga. Ahi mahutab kuni 45cm pikad puud. Selle tulemusena on soojakadu minimaalne.

 • Kümblustünni ahi Kümblustünn, Hot tube, Купель, Kylpytynnyri Nordline puukütte

  Puidukütteahi 27 kW

  525.00 

  Puidukütteahi 27 kW Kümblustünni välisahi VA-01 on valmistatud kvaliteetsest merealumiiniumist, mis on kõrge korrosioonitaluvusega ning kiire soojusvahetusega. Vee kiiremaks soojenemiseks on ahju sisemuses 105mm läbimõõduga läbivoolutoru. Ahju sisemuses on malmist tuharest ja terasest leegisuunaja. Mõõdud: Laius: 400 mm Kõrgus: 500 mm Sügavus: 600 mm Kaal: 38 kg Komplekti kuuluvad 2 meetri kõrgune roostevabast terasest korsten…

 • Kümblustünn, Hot tube, Купель, Kylpytynnyri Nordline alumiiniumist

  Puidukütteahi 35 kW

  680.00 

  Puidukütteahi 35 kW Kümblustünni välisahi on valmistatud kvaliteetsest merealumiiniumist, mis on kõrge korrosioonitaluvusega ning kiire soojusvahetusega. Vee kiiremaks soojenemiseks on ahju sisemuses läbivooluga vahelagi ja kaks 60 mm läbimõõduga läbivoolutoru. Ahju sisemuses on malmist tuharest. Mõõdud: Laius: 450 mm Kõrgus: 650 mm Sügavus: 600 mm Kaal: 45 kg Komplekti kuuluvad 2 meetri kõrgune roostevabast terasest korsten…

Ja see on kõik, tooted said otsa

Ja see on kõik, tooted said otsa