Paatide remont, parandamine ja restaureerimine

Kuna oleme klaasfiibriga töötanud üle 20 aasta, siis oleme väga pädevad erinevate parandustöödega. Tunneme hästi reinevaid materjale ja teame, mida kuna ja kus kasutada. Meie parandatud paadid kestavad veel pikalt, on tugevad ja vastupidavad.

Oleme parandanud hulgaliselt paate, teinud tugevdustöid ja ehitanud ümber. Lisaks paatide tootmisele on meil ka õigus läbi viia katsetusi

Tihti tuleb parandada mitte ainult paate, vaid erinevaid klaasfiiber detaile. Lisaks klaasfiibrile on võimalik parandada mitmeid plastikdetaile. Selleks, et saada täpsemat hinda, palume võtta meiega ühendust. Hind kujuneb plastiku kulust ja kulunud tööajast. Lisaks plastiktöödele teeme viimistlustöid ja värvimist.

klaasplast tööd

Klaasplast tööd

Klaasplast (klaasfiiber) on väga tugev ja ilmastikukindel materjal. Sõltuvalt paksusest võib sellega saavutada äärmiselt suure vastupidavuse ja pika kasutusaja. Detaile saab valmistada väga erinevate kujudega ja disainiga. Klaasplasti värvivalikus on kõik RAL värvitoonid.

Klaasplastik tööd on meie igapäevane tegevus. Oleme pädevad tegema mistahes töid ja uuendusi. Meie juurest saab kogu teenuse. Valmistame väga erinevaid tooteid autodele, ehitustele, reklaamifirmadele ning oleme abiks olnud erivaldkonna toodete parandamisel.

Meie kõige suurem projekt on olnud MARSIMAJA ehitus, kus olime kaasatud klaasplasttööde tegemisel.

Detailide ja vormide valmistamine

Klaasfiibrist on võimalik valmistada väga erinevaid tooteid. Materjal ise on väga tugev, kerge ja ilmastikukindel. Võimalik on detaile klaasfiibriga katta või teha juba spetsiaalsed vormid, millega toodete valmistamine hiljem on tunduvalt lihtsam ja odavam. Vormide hinnad kujunevad alati läbirääkimiste käigus.

Tasuta konsultatsiooniks ja hinnapakkumiseks helista meile +372 5055152
või kirjuta info(ät)nordlinepaadid.ee