Näitan 1–16 tulemust 56-st

 • TRANSMISSIOONI ÕLILISAND – LIQUI MOLY, 20 G

  8.00 

  MoS2 lisand moodustab ülimalt vastupidava määrdekihi kõikidele hõõrduvatele ja liuguvatele metallpindadele. Sellega kaasnevad väiksem hõõrdumine, aeglasem kulumine ning madalamad temperatuuritipud. Tulemuseks on ühtlasem käik, sujuvam käiguvahetus ja sisuliselt olematu kulumine sissetöötamisel, olematut hõõrdemomendid ja triboloogilised ühildumised. Paranevad oluliselt nii töökindlus kui ka hõõrdumisvastased omadused.

 • MOOTORI PUHASTUSSPREI – LIQUI MOLY, 400 ML

  8.00 

  Muudab mootoriruumi puhtaks ja säravaks. Irrutab õli ja rasvase mustuse, tõrva ja piduritolmu. Tõhusa puhastava toimega. Ei sisalda klorofluorosüsivesinikke (CFC). Kasutusalad: Mootorite ja mootoriruumide puhastamiseks.

 • PAADI REDUKTORIÕLI- LIQUI MOLY, GL4/GL5, 80W-90, 0.25 l

  8.90 

  Tõhus transmissiooniõli mehaanilise lülitumisega ülekannetele. Pidurdab kulumist ja vähendab müra. Täis tõhusus ka lülitumise korral tühikäigult täisvõimsusele. Suurepärane kaitse korrosiooni vastu ja vananemiskindlus. Eeskujulikud temperatuuripõhised viskoossusomadused. Ühilduvus kõikide tihendimaterjalidega. Vastavus jõudlusklassile API GL 5 ja viskoossus SAE 80W-90.

 • UNIVERSAALMÄÄRE- BARDAHL K9, 400 ml

  9.90 

  Bardahl K9 on multifunktsionaalne määrdeõli, mis baseerub Bardahli kuulsal „Polar Plus“ tehnoloogial. Väga hea tungivusega, tekitab metallpindadele tugeva, hästinakkuva õhukese määrdekile, niiskust tõrjuv. Sobilik samuti roostes detailide lahtikomplekteerimise hõlbustamiseks, kroomdetailide puhastamiseks ja kaitseks.

 • MOOTORI KÄIVITUSABI- BARDAHL QUICK START, 400 ml

  9.90 

  Bardahl Quick Start tagab bensiini ja diiselmootorite käivitumise. Kaitseb seeläbi mootorit ja akut. Samuti hoiab ära karburaatori jäätumise.

 • ROOSTES DETAILIDE AVAJA- BARDAHL PENETRATING OIL, 400 ml

  9.90 

  Bardahl Penetrating Oil tungib süvitsi kinnisööbinud poltide keermete vahele. Avab kinnioksüdeerunud detailid. Tekitab edasist korrodeerumist takistava määrdekelme. Hea määrdevõimega ning eemaldab ka kriuksumised. Tänu väga heale tungivusele on sobilik raskesti ligipääsevate detailide töötlemiseks.

 • LAEVAMÄÄRE – LIQUI MOLY, 400 g

  9.90 

  Suure jõudlusega määre paljudele määrdepunktidele laevandussektoris. Hõõrdumise ja kulumise vähendamine. Äärmiselt kauakestev määrdevõime. Vastupidav vananemisele – ja survekindel, külmale ja kuumale veele vastupidav. Vett tõrjuv ja absoluutselt mereveekindel. Usaldusväärne korrosioonikaitse. Vastab NATO merespetsifikaadile G460. Vastupidav märjas keskkonnas, tagab hea tihenduse.

 • KÜTUSELISAND- BARDAHL FUEL WATER REMOVER, 300 ml

  10.90 

  Bardahl Fuel Water Remover sisaldab kontsentreeritud segu spetsiaalsetest lisanditest, mis lahustavad vee nii bensiinis, kui diiselkütuses ning võimaldavad selle põletamise normaalse mootoritöö käigus. Eemaldab vee bensiinist ja diiselkütusest ning kogu kütusesüsteemist (paak, filtrid, torustik jne). Kaitseb kütusesüsteeme (nii sissepritse kui karburaator). Hõlbustab külmkäivitust ja kaitseb korrosiooni eest. Hoiab ära pihustite ummistumise või karburaatorite ja kütusefiltrite…

 • KORROSIOONIKAITSE- CRC SP 350 , 250 ml

  10.99 

  Kõrge viskoossusega korrosioonikaitse õli tagab kõikide metalldetailide pikaajalise (kuni 2 a.) korrosioonikaitse sisetingimustes. Eemaldab niiskuse, jätab õhukese, mittekuivava kaitsekihi, mis on vastupidav niiskusele, aurudele ja soolapritsmetele. Sobib pikemat aega mittekasutatavate tööriistade ja seadmete konserveerimiseks. Toode ei voola, kattes nii tasased pinnad kui teravad servad, tungib raskelt ligipääsetavatesse kohtadesse. Kasutusalad: metallpindade korrosioonikaitse – tootmise, ladustamise, transpordi…

 • MOOTORIÕLI – LIQUI MOLY SAE30, 1 l

  11.90 

  Looduslikult kõrge viskoossusindeksiga üheklassiline mineraalmootoriõli bensiini- ja diiselmootoritele. See tagab stabiilse määrdekihi isegi äärmuslikes töötingimustes. Selle kõrge leelisereserv hoiab ära korrosiooni isegi kõrge väävlisisaldusega diislikütuse kasutamisel. Kergelt legeeritud kasutamiseks ka klassikalistes mootorites. Hoiab ära muda moodustumise ja pakub usaldusväärset kaitset kulumise eest.

 • PUHASTUSAINE- BARDAHL ELECTRICAL CONTACTS CLEANER, 400 ml

  12.90 

  Bardahl Electrical Contacts Cleaner taastab saastunud kontaktide elektriühendused (eriti vanades elektrijuhtmetes), eemaldab oksiidi ning sulfiidi. Lahustab ja uhub minema rasvad , õlid, tolmu ning mustuse ning ei põhjusta metallide korrosiooni. Eemaldab vee ja niiskuse. Kuivab kiirelt ning ei tekita õlist pinda. Turvaline värvile, plastile, kummile.

 • JAHTIDE VINTSI MÄÄRE- LIQUI MOLY, 100 g

  12.90 

  Sünteetiline suure jõudlusega määre PTFE tahkete määrdeainetega, mis on spetsiaalselt välja töötatud igasuguste vintsi- ja tõsterakenduste jaoks. Tahke määrdeaine tagab ülima kulumiskaitse ja vähendab hõõrdumist. Vastupidav mere- ja soolaveele ning suurepäraste nakkuvusomadustega. Ei sisalda vaiku ega happeid.

 • MARINE LAEVAMÄÄRE – LIQUI MOLY, 250 G

  13.00 

  Spetsiaalne tugev määre merendussektori hoolduses. Vähendab hõõrdumist ja kulumist. Äärmiselt kauakestvad määrimisomadused. Suurepärane vananemis- ja hõõrdumisstabiilsus ning vastupidav kuumale ja külmale veele. Vett hülgav ja soolase vee suhtes täiesti mitteläbilaskev. Vastab NATO meresõidu spetsifikatsiooni G460 nõuetele. Vastupidav niiskes keskkonnas ja tagab suurepärased tihendusomadused. Märgistus vastavalt DIN 51502. KPF2G-20. Kasutusalad: Mitmekülgne toode kasutamiseks määrdekohtadel kõigis merevajadustes….

 • MARINE UNIVERSAALÕLI LAEVADELE – LIQUI MOLY, 400 ML

  13.00 

  Spetsiaalselt välja töötatud tõhus universaalõli merendussektorile. Hoiab liikuvaid osi liikumas ning kaitseb korrosiooni ja oksüdatsiooni eest. Ajab niiskuse välja ja kaitseb kogu laeva elektrisüsteemi. Vabastab roostetanud poldid ja vähendab kriuksumist. Neutraalne toime plastidele, värvidele, metallidele ja puidule. Kasutusalad: Mitmekülgne toode kasutamiseks mitmeotstarbelise pihustina. Kõigi hooldus- ja hooldustööde jaoks. Kasutamine: Pihustage töödeldavale alale ja laske mõjuda….

 • BENSIINI STABILISAATORILISAND – LIQUI MOLY, 1:200, 250 ML

  13.20 

  Säilitus- ja materjalikaitseomadustega kaasaegne tuhavaba ainete kombinatsioon. Toode on koostatud tipptasemel lisandite ja kütusetehnoloogiate abil. Kasutusalad: Lisatakse kõikide 2- ja 4-taktiliste bensiinimootorite kütusele. Mootorrataste, klassikaliste autode ja mootoriga aiatehnika, samuti gaasimootoriga sõidukite kasutusest kõrvaldamiseks ja säilitamiseks. Kasutamine: 25 ml (lisatakse doseerimisseadmega) on piisav 5 liitri kütuse säilitamiseks.

 • PAADIMOOTORI ÕLI- GULFPRIDE 4004 4T, 1 I

  13.90 

  Gulfpride 4004 on sünteetiline mootoriõli, mõeldud vesi-jahutusega neljataktiliste paadimootorite jaoks. Gulfpride 4004 vastab enamike laevatootjate (nagu näiteks Johnson, Evinrude, Mercury, Chrysler, Yamaha, Suzuki, Honda ja paljude teiste rahvusvaheliste laevatootjate) kvaliteedi nõuetele. Gulfpride 4004 sobib ideaalselt järvedel, jõgedel ja rannikualadel kasutatavatele laevadele ning õli võib kasutada alati, kui tootja on märkinud kvaliteedinõudeks NMMA (National Marine Manufacturers…

Ja see on kõik, tooted said otsa

Ja see on kõik, tooted said otsa