Näitan kõiki 3 tulemust

 • ÕHKSOOJENDI- AUTOTERM, PLANAR 2D, 12 – 24 V

  569.00 

  Planar 2D on hea hinna- ja kvaliteedisuhtega küttesüsteem, mis sobib paigaldamiseks veesõidukisse, veoautosse ja suvilasse. Suure jõudlusega sooja õhu ringlus-süsteem tagab kiiresti ja effektiivselt soovitud temperatuuri sinu veoki- või paadi salongis. Võimsus: 0.8 – 1.8 kW.

 • ÕHKSOOJENDI- AUTOTERM, PLANAR 4D, 12 – 24 V

  629.00 

  Planar 4D on hea hinna- ja kvaliteedisuhtega küttesüsteem, mis sobib paigaldamiseks veesõidukisse, veoautosse ja suvilasse. Suure jõudlusega sooja õhu ringlus-süsteem tagab kiiresti ja effektiivselt soovitud temperatuuri sinu veoki- või paadi salongis. Võimsus: 1 – 4 kW. Süsteemile on võimalik juurde osta GSM-Termo seade, mille abil on süsteem juhitav ja kontrollitav ka läbi GSM telefoni.

 • ÕHKSOOJENDI- AUTOTERM, PLANAR 9D, 12 -24 V

  929.00 

  Planar 9D on kõige uuem ja kõige võimsam õhksoojendi kogu Planar tooteseerias. Maksimaalse võimsus: 8 kW. Suure jõudlusega küttesüsteem, mis sobib paigaldamiseks veesõidukisse (kuni 48 jalga), veoautosse ja suvilasse. Planar 9D on sertifitseeritud ja testitud Euroopa sertifitseerimisbüroos UTAC ja vastab ECE 122 nõuetele. Planar kütteseadmete peamised eelised on stabiilne töö väga madalatel temperatuuridel, induktiivne (harjavaba)…

Ja see on kõik, tooted said otsa

Ja see on kõik, tooted said otsa