Näitan 1–16 tulemust 22-st

 • POLEERIMISVAHEND- AUTOSOL, BOAT METAL POLISH, 75 ml

  5.90 

  AUTOSOL® METAL POLISH poleerimisvahend kõikidele metallosadele: kroom, messing, vask, nikkel, roostevaba teras jne. AUTOSOL® METAL POLISH puhastab, poleerib, kaitseb ja eemaldab rooste.  AUTOSOL® METAL POLISH -ga võib poleerida paatide metall osasid. AUTOSOL® METAL POLISH annab särava läike ja kestva ilmastikukaitse. AUTOSOL® METAL POLISH kantakse õhukeselt peale ja poleeritakse pehme lapiga. AUTOSOL® METAL POLISH on mõeldud…

 • PUHASTUSVAHEND- MARINE SHAMPOO- FOAMLESS

  14.90 

  Autosol Marine Shampoo on vahutu üldpuhastuskonsentraat, mida sobib kasutada kõikjal paadis. Toode on sobilik just meretingimustes kasutamiseks, loodussõbralik ja biolagunev.

 • PUHASTUSVAHEND- BOAT STAINLESS STEEL POWER CLEANER

  14.90 

  Autosol Boat Stainless Steel Power Cleaner on effektiivne puhastusvahend roostevabadele pindadeet. Sobib samuti ka kasutamiseks koduses majapidamises.

 • PUHASTUSVAHEND- BIRD & SPIDER STAIN REMOVER

  14.90 

  Autosol Bird and Spider Stain Remover puhastusvahend eelmaldab kiiresti ja tõhusalt lindude väljaheited ja putukate poolt tekitatud plekid kõikidelt klaas-, plastik-, metall- ja gelcoat pindadelt.

 • PUHASTUSVAHEND- AUTOSOL, BOAT RUST REMOVER, 250 ml

  14.90 

  Ainulaadsete koostisosadega toode, mis on loodud enamiku metallide tugeva korrosiooni ja plekkide eemaldamiseks, taastades sära ja pikendades metallpinna eluiga. Aitab hoida puhtana ka korrodeerimata osad. Ideaalne raua, pronksi, vase, terase jms pindade töötlemiseks.

 • PUHASTUSVAHEND- AUTOSOL, WATERLINE CLEANER, 500 ml

  14.90 

  Autosol Marine Waterline Cleaner on tõhus puhastusvahend värvimuutustega ja vetikatega kaetud paadipindadele veeliinil ja selle kohal. See lahustab mustuse ja kergema rooste metallil, sisaldab korrosiooni inhibiitoreid.

 • POLEERIMISVAHEND- AUTOSOL®, METAL POLISH LIQUID, 250 ml

  14.90 

  Puhastab, taastab ja poleerib kõik metallid säravaks. Samal ajal kaitseb pinda rooste ja tuhmumise eest. Kõrge kontsentratsiooniga vedelikku on lihtne kasutada, eriti suurematel pindadel. Kasutamine: Loksutage korralikult ja kandke pehme puhta lapiga peale. Poleerige puhta, pehme ja kuiva lapiga läikivaks. Muud kasutusviisid: Ideaalne väikeste kriimustuste eemaldamiseks ka klaaskiud-, klaasi- ja mõnede plastmaterjalide puhastamiseks. Sisaldus: 5…

 • PUHASTUSVAHEND- AUTOSOL®, BLACK STREAK REMOVER, 500 ml

  16.90 

  Võimas puhastusvahend mustade triipude eemaldamiseks paatidel, jahtidel ja laevadel. Sobib ka õli, rasva, diislikütuse ja keskkonnareostuse eemaldamiseks gelcoatilt, plastist, metallist, klaasist ja lakitud pindadelt. Kasutamine: Pihustage toode otse puhastatavale pinnale. Laske lühikest aega mõjuda. Eemaldage jäägid märja lapiga. Vajaduse korral abistage puhastamist käsna või pehme harja abil. Lõpuks loputage puhta veega. Märkus: Kandke toodet osade…

 • PUHASTUSVAHEND- AUTOSOL, BOAT RUBBING CLEANER, 500 ml

  17.90 

  AUTOSOL® PAADI PUHASTUSVAHEND Paatide geelcoat- ja värvi sügavpuhastamiseks ja poleerimiseks. Sobib nii masinaga kui ka käsitsi poleerimiseks. Pärast töötlemist soovitame kaitsta pinda AUTOSOL® MARINE BOAT WAXiga. Kasutamine: loksutage pudelit korralikult. Töötage osade kaupa. Kandke puhastusvahend puhtale ja kuivale värvile või geelcoatpinnale. Poleerige käsitsi ringikujuliste liigutustega või poleerimismasinaga risti, kuni kriimustused, rooste, pritsmed ja matid kohad…

 • MARINE TIIKPUU PUHASTUSVAHEND AUTOSOL® 1000 ml

  17.90 

  AUTOSOL® MARINE TIIKPUU PUHASTUSVAHEND on väga tõhus põhipuhastusvahend teakile ja teistele lehtpuudele. See eemaldab mustuse, lindude väljaheited, õlised ja rasvased saasteained ning mitmesugused keskkonnast tingitud ladestused. SSobib teakpuidust, jahtide ja paatide teakpuidust tekkidele ning kogu teakpuidust mööblile pardal ja aias. AUTOSOL® MARINE TIIKPUU PUHASTUSVAHEND on esimene etapp ilmastikukahjustusega tiikpuu töötlemisel (1. TIIKPUU PUHASTUSVAHEND; 2. TIIKPUU…

 • MARINE TIIKPUU VALGENDAJA AUTOSOL® 1000 ml

  17.90 

  AUTOSOL® MARINE TIIKPUU VALGENDAJA puhastab halli ja ilmastikutingimustes oleva puidu kuni poorideni välja ja muudab selle uuesti heledaks. Puit saab tagasi oma loomuliku tooni ja värvi tugevuse. Sobib teakpuidule, jahtide ja paatide teakpuidust tekkidele ning kogu teakpuidust mööblile pardal ja koduaedades. AUTOSOL® MARINE TIIKPUU VALGENDAJA on 2. etapp ilmastikukahjustuse saanud teakpuu taastamisel (1. TIIKPUU PUHASTUSVAHEND;…

 • Allahindlus!

  PAADIVAHA- AUTOSOL, NANO PROTECTION SEALER, 250 ml

  Original price was: 26.90 €.Current price is: 19.95 €.

  Nanoosakesed aitavad vahal tungida sügavamale pinna sisse, mis pakub värvitud alale kestvamat kaitset. Vastupidav ja tugev kate aitab värvi paremini kaitsta merekeskkonna eest. Hoiab paati kauem puhtamana ja muudab puhastamise lihtsamaks.

 • Allahindlus!

  PUHASTUSVAHEND- MARINE SHINE, 750 ml

  Original price was: 36.90 €.Current price is: 19.95 €.

  Autosol Marine Shine. Universaalne, abrasiivne vahend, mis poleerib, puhastab ja kaitseb alumiinium-, kroom- , messing-, vask-, roostevaba- ja teisi läikivaid metallpindasid. Sobib samuti tugevatele plastikpindadele. Eemaldab korrosioonijäljed ja taastab pinna algse sära.

 • PUHASTUSVAHEND- INFLATABLE BOAT & FENDER CLEANER

  22.90 

  Autosol Inflatable Boats and Fender Cleaner puhastusvahend on mõeldud täispuhutavate paatide ja vendrite puhastamiseks. Eemaldab hästi ka rasvase ja õlise mustuse. Sobib kõikidele kummi-, PVC- Hypalon ja muudele sarnastele pindadele.

 • POLEERIMISVAHEND- BOAT COMBI POLISH

  22.90 

  Poleerimisvahend Autosol Boat Combi Polish taastab ilmastiku poolt kahjustatud ja tuhmunud värvitud pinnad. Eemaldab ka väiksemad värvikriimustused. Autosol ilmastikukindel polümeervaha sobib kõikidele paadi värvitud plastikosadele ja gelcoat pindadele.

 • PAADIVAHA- BOAT WAX

  22.90 

  Ilma abrasiiv aineteta Autosol Boat Wax paadivaha on lihtsalt kasutatav ja jätab peale kasutamist pinnale kaitsva-ja kulumiskindla ning UV-kindla kõrgläikega kaitsekihi.

Ja see on kõik, tooted said otsa

Ja see on kõik, tooted said otsa