Näitan 1–16 tulemust 27-st

 • PAADI REDUKTORIÕLI- LIQUI MOLY, GL4/GL5, 80W-90, 0.25 l

  8.90 

  Tõhus transmissiooniõli mehaanilise lülitumisega ülekannetele. Pidurdab kulumist ja vähendab müra. Täis tõhusus ka lülitumise korral tühikäigult täisvõimsusele. Suurepärane kaitse korrosiooni vastu ja vananemiskindlus. Eeskujulikud temperatuuripõhised viskoossusomadused. Ühilduvus kõikide tihendimaterjalidega. Vastavus jõudlusklassile API GL 5 ja viskoossus SAE 80W-90.

 • LAEVAMÄÄRE – LIQUI MOLY, 400 g

  9.90 

  Suure jõudlusega määre paljudele määrdepunktidele laevandussektoris. Hõõrdumise ja kulumise vähendamine. Äärmiselt kauakestev määrdevõime. Vastupidav vananemisele – ja survekindel, külmale ja kuumale veele vastupidav. Vett tõrjuv ja absoluutselt mereveekindel. Usaldusväärne korrosioonikaitse. Vastab NATO merespetsifikaadile G460. Vastupidav märjas keskkonnas, tagab hea tihenduse.

 • MOOTORIÕLI – LIQUI MOLY SAE30, 1 l

  11.90 

  Looduslikult kõrge viskoossusindeksiga üheklassiline mineraalmootoriõli bensiini- ja diiselmootoritele. See tagab stabiilse määrdekihi isegi äärmuslikes töötingimustes. Selle kõrge leelisereserv hoiab ära korrosiooni isegi kõrge väävlisisaldusega diislikütuse kasutamisel. Kergelt legeeritud kasutamiseks ka klassikalistes mootorites. Hoiab ära muda moodustumise ja pakub usaldusväärset kaitset kulumise eest.

 • JAHTIDE VINTSI MÄÄRE- LIQUI MOLY, 100 g

  12.90 

  Sünteetiline suure jõudlusega määre PTFE tahkete määrdeainetega, mis on spetsiaalselt välja töötatud igasuguste vintsi- ja tõsterakenduste jaoks. Tahke määrdeaine tagab ülima kulumiskaitse ja vähendab hõõrdumist. Vastupidav mere- ja soolaveele ning suurepäraste nakkuvusomadustega. Ei sisalda vaiku ega happeid.

 • PAADI REDUKTORIÕLI- LIQUI MOLY, GL4/GL5, 75W-90, 0.25 l

  13.90 

  Täissünteetiline käigukastiõli. Tagab täpse hõõrdumiskäitumise ja suurepärase vananemiskindluse. Tagab agregaadi veatu toimivuse ka kõige raskemates käitustingimustes ja suurte temperatuurikõikumiste korral. Parim võimalik määrimiskindlus ja maksimaalne kulumiskindlus tänu ulatuslikule viskoossusvahemikule. Hõlbustab käiguvahtusi ja tagab sujuva käigu.

 • PAADIMOOTORIÕLI- LIQUI MOLY 2T, 1 l

  13.90 

  Tõhus 2-taktilise mootori õli, mis põhineb valitud põhiõlidel ja erilisanditel, tagades eeskujuliku määrimise, suure töökindluse ja eeskujuliku kaitse kulumise ja korrosiooni vastu. Puudub järelsüttimine, põlemine madala suitsususega. TC-W III suutlikkusega. Isesegunev.

 • MOOTORI SISEKONSERVEERIMIS-SPREI- LIQUI MOLY, 300 ml

  13.90 

  Pikaajaline kaitse rooste ja korrosiooni eest. Kõrge töökindlus, lihtne käsitleda. Ühildub kõigi mootoriõlidega. Kõigi 2- ja 4-taktiliste sisepõlemis- ja diiselmootorite, nagu sõiduautode, veoautode ja paadimootorite, muruniidukite, lumekoristusseadmete, avariigeneraatorite, pumpade jne turvaliseks pikaajaliseks säilitamiseks.

 • KÄIGUKASTIÕLI – LIQUI MOLY, 85W-90, 1 l

  13.90 

  Spetsiaalne tõhus käigukastimääre merendussektorile. Unikaalse lisaainete pakendiga, mis tagab silmapaistva kulumiskaitse isegi veega saastumise korral. Stabiilne äärmuslike rõhkude korral isegi suurte pingete ja suurtel kiirustel. Selle silmapaistev korrosioonikaitse ja väga hea oksüdatsioonikindlus muudavad selle ideaalseks merendusrakendusteks. Hoiab ära õlisetete ja ladestumise isegi kõrgematel töötemperatuuridel. Kasutusotstarve: vastab tavaliste laevandussektori ülekandetootjate nõuetele.

 • DIISELKÜTUSE LISAND – LIQUI MOLY, 500 ml

  14.90 

  Kõigile laevandussektori diiselmootoritele, sealhulgas reaktiiv- ja ühisanumpritsesüsteemidele. Täielikult ühilduv kõigi tavapäraste diisli- ja biodiislikütustega. 500 ml on piisav 250 l kütuse jaoks. Ühekordsest doseerimiskambri (25 ml) täitmisest piisab 12,5 l kütuse jaoks.

 • BENSIINI STABILISAATOR LISAND – LIQUI MOLY, 1:200, 500 ml

  14.90 

  Hoiab ära bensiini (E5&E10) vananemise ja oksüdeerumise, takistades ka korrosiooni teket terves toitesüsteemis. Ettevalmistusvahend uunikumide, hobiautode, mootorrataste, skuutrite, ATV-de, muruniidukite, mootorsaagide, lumesaanide ja muude bensiinimootoriga 2 ja 4-taktiliste mootorite pikaajaliseks hoiustamiseks.

 • BENSIINI SISSEPRITSE PUHASTUS LISAND – LIQUI MOLY, 500 ml

  14.90 

  Väga tõhus puhastus- ja säilituslisandite kombinatsioon 2- ja 4-taktiliste bensiinimootorite jaoks. Eemaldab sissepritseventiilidel, sisselaskeklappidel, süüteküünaldel ja põlemiskambris olevad setted ning takistab uute setete teket. Mootori sujuvamaks töötamiseks. Kõrvaldab käivitusprobleemid ja mootori ebaühtlase töötamise. Säästab kütust ja vähendab saasteainete heitkoguseid.

 • MOOTORIÕLI – LIQUI MOLY 4T, 15W-40, 1 l

  14.90 

  Kõrgetasemeline mootoriõli, mis põhineb valitud baasõlidel ja kaasaegsel lisanditehnoloogial, mis on välja töötatud spetsiaalselt merendusnõuete jaoks. Isegi äärmuslikes tingimustes tagab optimaalse määrimise ja usaldusväärse kaitse kulumise eest. Testitud kasutamiseks katalüüsmuundurite ja turboülelaaduritega. Aastaringne õli, mõeldud kasutamiseks bensiini- ja diiselmootoriga merendusmootoritele. Võib segada kõikide kaubanduses saadavate mootoriõlidega.

 • PAADIMOOTORIÕLI- LIQUI MOLY 4T, 10W-30, 1 l

  15.90 

  Kaasaegne ja suure tõhususega, madala viskoossusega hüdrokrakkimispõhine mootoriõli ja kõige kaasaegsem lisanditehnoloogia tagab suurepärase kulumiskaitse ja hoiab mootori ideaalselt puhtana. Kõrge korrosioonikaitse lisandite sisaldus tagab mootoriosade parima kaitse. Ohutu nii katalüsaatorile kui ka turbole. Vastab juhtivate mootoritootjate nõudmistele. Toode on mõeldud nii sise- kui päramootritele. Heaks kiidetud NMMA FC-W® sertifikaadiga kasutamiseks mootoritel nagu Evinrude, Honda,…

 • PAADI REDUKTORIÕLI- LIQUI MOLY, GL4/GL5, 80W-90, 1 l

  15.90 

  Tõhus transmissiooniõli mehaanilise lülitumisega ülekannetele. Pidurdab kulumist ja vähendab müra. Täis tõhusus ka lülitumise korral tühikäigult täisvõimsusele. Suurepärane kaitse korrosiooni vastu ja vananemiskindlus. Eeskujulikud temperatuuripõhised viskoossusomadused. Ühilduvus kõikide tihendimaterjalidega. Vastavus jõudlusklassile API GL 5 ja viskoossus SAE 80W-90.

 • MOOTORIÕLI – LIQUI MOLY 4T, 10W-40, 1 l

  15.90 

  Kaasaegne kõrgtehnoloogiline madala hõõrdumisega mootoriõli, mis põhineb sünteetilisel tehnoloogial ja kasutab uusimat lisanditehnoloogiat. Tagab silmapaistva kulumiskaitse ja mootori puhtuse. Mootori komponentide optimaalne kaitse ja korrosioonikaitse lisaainete suure sisalduse tõttu. Spetsiaalselt merendussektori jaoks välja töötatud. Vastab juhtivate mootoritootjate nõuetele. Testitud kasutamiseks katalüüsmuundurite ja turboülelaaduritega.

 • MOOTORIÕLI – LIQUI MOLY 4T, 25W-40, 1 l

  15.90 

  Kõrge jõudlusega mootoriõli sünteetiliste lisanditega, mis on spetsiaalselt kohandatud meresõiduks. Isegi äärmuslikes töötingimustes tagab see stabiilse määrdekihi. Hoiab mootori tihendid, nagu võlli tihendusrõngad ja klapivarre tihendid, painduvad ja minimeerib õlikulu. Vastab juhtivate mootoritootjate nõuetele. Täidab garantiikatet, mille pakuvad tootjad, kes nõuavad NMMA FC-W Catalyst Compatible® heakskiitu. Testitud kasutamiseks katalüüsmuundurite ja turboülelaaduritega.

Ja see on kõik, tooted said otsa

Ja see on kõik, tooted said otsa