Näitan 1–16 tulemust 37-st

 • TRANSMISSIOONI ÕLILISAND – LIQUI MOLY, 20 G

  8.00 

  MoS2 lisand moodustab ülimalt vastupidava määrdekihi kõikidele hõõrduvatele ja liuguvatele metallpindadele. Sellega kaasnevad väiksem hõõrdumine, aeglasem kulumine ning madalamad temperatuuritipud. Tulemuseks on ühtlasem käik, sujuvam käiguvahetus ja sisuliselt olematu kulumine sissetöötamisel, olematut hõõrdemomendid ja triboloogilised ühildumised. Paranevad oluliselt nii töökindlus kui ka hõõrdumisvastased omadused.

 • MOOTORI PUHASTUSSPREI – LIQUI MOLY, 400 ML

  8.00 

  Muudab mootoriruumi puhtaks ja säravaks. Irrutab õli ja rasvase mustuse, tõrva ja piduritolmu. Tõhusa puhastava toimega. Ei sisalda klorofluorosüsivesinikke (CFC). Kasutusalad: Mootorite ja mootoriruumide puhastamiseks.

 • PAADI REDUKTORIÕLI- LIQUI MOLY, GL4/GL5, 80W-90, 0.25 l

  8.90 

  Tõhus transmissiooniõli mehaanilise lülitumisega ülekannetele. Pidurdab kulumist ja vähendab müra. Täis tõhusus ka lülitumise korral tühikäigult täisvõimsusele. Suurepärane kaitse korrosiooni vastu ja vananemiskindlus. Eeskujulikud temperatuuripõhised viskoossusomadused. Ühilduvus kõikide tihendimaterjalidega. Vastavus jõudlusklassile API GL 5 ja viskoossus SAE 80W-90.

 • LAEVAMÄÄRE – LIQUI MOLY, 400 g

  9.90 

  Suure jõudlusega määre paljudele määrdepunktidele laevandussektoris. Hõõrdumise ja kulumise vähendamine. Äärmiselt kauakestev määrdevõime. Vastupidav vananemisele – ja survekindel, külmale ja kuumale veele vastupidav. Vett tõrjuv ja absoluutselt mereveekindel. Usaldusväärne korrosioonikaitse. Vastab NATO merespetsifikaadile G460. Vastupidav märjas keskkonnas, tagab hea tihenduse.

 • MOOTORIÕLI – LIQUI MOLY SAE30, 1 l

  11.90 

  Looduslikult kõrge viskoossusindeksiga üheklassiline mineraalmootoriõli bensiini- ja diiselmootoritele. See tagab stabiilse määrdekihi isegi äärmuslikes töötingimustes. Selle kõrge leelisereserv hoiab ära korrosiooni isegi kõrge väävlisisaldusega diislikütuse kasutamisel. Kergelt legeeritud kasutamiseks ka klassikalistes mootorites. Hoiab ära muda moodustumise ja pakub usaldusväärset kaitset kulumise eest.

 • JAHTIDE VINTSI MÄÄRE- LIQUI MOLY, 100 g

  12.90 

  Sünteetiline suure jõudlusega määre PTFE tahkete määrdeainetega, mis on spetsiaalselt välja töötatud igasuguste vintsi- ja tõsterakenduste jaoks. Tahke määrdeaine tagab ülima kulumiskaitse ja vähendab hõõrdumist. Vastupidav mere- ja soolaveele ning suurepäraste nakkuvusomadustega. Ei sisalda vaiku ega happeid.

 • MARINE LAEVAMÄÄRE – LIQUI MOLY, 250 G

  13.00 

  Spetsiaalne tugev määre merendussektori hoolduses. Vähendab hõõrdumist ja kulumist. Äärmiselt kauakestvad määrimisomadused. Suurepärane vananemis- ja hõõrdumisstabiilsus ning vastupidav kuumale ja külmale veele. Vett hülgav ja soolase vee suhtes täiesti mitteläbilaskev. Vastab NATO meresõidu spetsifikatsiooni G460 nõuetele. Vastupidav niiskes keskkonnas ja tagab suurepärased tihendusomadused. Märgistus vastavalt DIN 51502. KPF2G-20. Kasutusalad: Mitmekülgne toode kasutamiseks määrdekohtadel kõigis merevajadustes….

 • MARINE UNIVERSAALÕLI LAEVADELE – LIQUI MOLY, 400 ML

  13.00 

  Spetsiaalselt välja töötatud tõhus universaalõli merendussektorile. Hoiab liikuvaid osi liikumas ning kaitseb korrosiooni ja oksüdatsiooni eest. Ajab niiskuse välja ja kaitseb kogu laeva elektrisüsteemi. Vabastab roostetanud poldid ja vähendab kriuksumist. Neutraalne toime plastidele, värvidele, metallidele ja puidule. Kasutusalad: Mitmekülgne toode kasutamiseks mitmeotstarbelise pihustina. Kõigi hooldus- ja hooldustööde jaoks. Kasutamine: Pihustage töödeldavale alale ja laske mõjuda….

 • BENSIINI STABILISAATORILISAND – LIQUI MOLY, 1:200, 250 ML

  13.20 

  Säilitus- ja materjalikaitseomadustega kaasaegne tuhavaba ainete kombinatsioon. Toode on koostatud tipptasemel lisandite ja kütusetehnoloogiate abil. Kasutusalad: Lisatakse kõikide 2- ja 4-taktiliste bensiinimootorite kütusele. Mootorrataste, klassikaliste autode ja mootoriga aiatehnika, samuti gaasimootoriga sõidukite kasutusest kõrvaldamiseks ja säilitamiseks. Kasutamine: 25 ml (lisatakse doseerimisseadmega) on piisav 5 liitri kütuse säilitamiseks.

 • PAADI REDUKTORIÕLI- LIQUI MOLY, GL4/GL5, 75W-90, 0.25 l

  13.90 

  Täissünteetiline käigukastiõli. Tagab täpse hõõrdumiskäitumise ja suurepärase vananemiskindluse. Tagab agregaadi veatu toimivuse ka kõige raskemates käitustingimustes ja suurte temperatuurikõikumiste korral. Parim võimalik määrimiskindlus ja maksimaalne kulumiskindlus tänu ulatuslikule viskoossusvahemikule. Hõlbustab käiguvahtusi ja tagab sujuva käigu.

 • PAADIMOOTORIÕLI- LIQUI MOLY 2T, 1 l

  13.90 

  Tõhus 2-taktilise mootori õli, mis põhineb valitud põhiõlidel ja erilisanditel, tagades eeskujuliku määrimise, suure töökindluse ja eeskujuliku kaitse kulumise ja korrosiooni vastu. Puudub järelsüttimine, põlemine madala suitsususega. TC-W III suutlikkusega. Isesegunev.

 • MOOTORI SISEKONSERVEERIMIS-SPREI- LIQUI MOLY, 300 ml

  13.90 

  Pikaajaline kaitse rooste ja korrosiooni eest. Kõrge töökindlus, lihtne käsitleda. Ühildub kõigi mootoriõlidega. Kõigi 2- ja 4-taktiliste sisepõlemis- ja diiselmootorite, nagu sõiduautode, veoautode ja paadimootorite, muruniidukite, lumekoristusseadmete, avariigeneraatorite, pumpade jne turvaliseks pikaajaliseks säilitamiseks.

 • KÄIGUKASTIÕLI – LIQUI MOLY, 85W-90, 1 l

  13.90 

  Spetsiaalne tõhus käigukastimääre merendussektorile. Unikaalse lisaainete pakendiga, mis tagab silmapaistva kulumiskaitse isegi veega saastumise korral. Stabiilne äärmuslike rõhkude korral isegi suurte pingete ja suurtel kiirustel. Selle silmapaistev korrosioonikaitse ja väga hea oksüdatsioonikindlus muudavad selle ideaalseks merendusrakendusteks. Hoiab ära õlisetete ja ladestumise isegi kõrgematel töötemperatuuridel. Kasutusotstarve: vastab tavaliste laevandussektori ülekandetootjate nõuetele.

 • DIISELKÜTUSE LISAND – LIQUI MOLY, 500 ml

  14.90 

  Kõigile laevandussektori diiselmootoritele, sealhulgas reaktiiv- ja ühisanumpritsesüsteemidele. Täielikult ühilduv kõigi tavapäraste diisli- ja biodiislikütustega. 500 ml on piisav 250 l kütuse jaoks. Ühekordsest doseerimiskambri (25 ml) täitmisest piisab 12,5 l kütuse jaoks.

 • BENSIINI STABILISAATOR LISAND – LIQUI MOLY, 1:200, 500 ml

  14.90 

  Hoiab ära bensiini (E5&E10) vananemise ja oksüdeerumise, takistades ka korrosiooni teket terves toitesüsteemis. Ettevalmistusvahend uunikumide, hobiautode, mootorrataste, skuutrite, ATV-de, muruniidukite, mootorsaagide, lumesaanide ja muude bensiinimootoriga 2 ja 4-taktiliste mootorite pikaajaliseks hoiustamiseks.

 • BENSIINI SISSEPRITSE PUHASTUS LISAND – LIQUI MOLY, 500 ml

  14.90 

  Väga tõhus puhastus- ja säilituslisandite kombinatsioon 2- ja 4-taktiliste bensiinimootorite jaoks. Eemaldab sissepritseventiilidel, sisselaskeklappidel, süüteküünaldel ja põlemiskambris olevad setted ning takistab uute setete teket. Mootori sujuvamaks töötamiseks. Kõrvaldab käivitusprobleemid ja mootori ebaühtlase töötamise. Säästab kütust ja vähendab saasteainete heitkoguseid.

Ja see on kõik, tooted said otsa

Ja see on kõik, tooted said otsa