Näitan kõiki 12 tulemust

 • KEHARIHM- STEINER BINOKLITELE

  39.90 

  Keharihm Steiner binoklite mugavaks kandmiseks. Rihmal on 10-aastane tootjapoolne garantii.

 • UJUV KAELARIHM- STEINER 7 x 50, CLICK-LOCK

  41.00 

  Vastupidavast veekindlast materjalist valmistatud, ujuv rihm Steiner 7 x 50 binoklile. Click-clock klambrid tagavad kiire vahetuse tavarihmaga. Rihmal on 10-aastane tootjapoolne garantii.

 • UJUV KAELARIHM- STEINER 7 x 30, CLICK-LOCK

  44.00 

  Vastupidavast veekindlast materjalist valmistatud, ujuv rihm Steiner 7 x 30 binoklile. Click-clock klambrid tagavad kiire vahetuse tavarihmaga. Rihmal on 10-aastane tootjapoolne garantii.

 • UJUV KAELARIHM- STEINER COMM. XP & RC

  47.00 

  Vastupidavast veekindlast materjalist valmistatud, ujuv rihm Steiner Commander XP ja Race binoklitele. Rihmal on 10-aastane tootjapoolne garantii.

 • MEREBINOKKEL- STEINER NAVIGATOR, 7 x 30

  459.90 

  Kompaktne ja stabiilse 7-kordse suurendusega merebinokkel, mille muudetud disain ja vett tõrjuv kattematerjal tagab hea haarde. Veekindel ja lämmastiktäitega korpus tagab vee- ja põrutuskindluse. Garantii 10 aastat.

 • Allahindlus!

  MEREBINOKKEL- STEINER NAVIGATOR PRO, 7 x 30 COM

  Original price was: 559.90 €.Current price is: 489.99 €.

  Kompaktne ja stabiilse 7-kordse suurendusega merebinokkel, mille muudetud disain ja vett tõrjuv kattematerjal tagab hea haarde. Veekindel ja lämmastiktäitega korpus tagab vee- ja põrutuskindluse. Sisseehitatud valgustusega analoogkompass aitab määrata vaatlemise suunda ja fikseerida otsitava objekti asukohta. Garantii 10 aastat.

 • MEREBINOKKEL- STEINER NAVIGATOR, 7 x 50

  569.90 

  Kompaktne ja stabiilse 7-kordse suurendusega merebinokkel, mille muudetud disain ja vett tõrjuv kattematerjal tagab hea haarde. Veekindel ja lämmastiktäitega korpus tagab vee- ja põrutuskindluse. 50 mm lääts tagab parema ja laiema nägemisvälja. Garantii 10 aastat.

 • Allahindlus!

  MEREBINOKKEL- STEINER NAVIGATOR PRO, 7 x 50 COM

  Original price was: 659.90 €.Current price is: 599.99 €.

  Kompaktne ja stabiilse 7-kordse suurendusega merebinokkel, mille muudetud disain ja vett tõrjuv kattematerjal tagab hea haarde. Veekindel ja lämmastiktäitega korpus tagab vee- ja põrutuskindluse. 50 mm lääts tagab parema ja laiema nägemisvälja. Sisseehitatud valgustusega analoogkompass aitab määrata vaatlemise suunda ja fikseerida otsitava objekti asukohta. Garantii 10 aastat.

 • Allahindlus!

  MEREBINOKKEL- STEINER COMMANDER 7 x 50

  Original price was: 1,399.00 €.Current price is: 1,199.95 €.

  Kompaktne ja stabiilne 7 x 50 suurendusega Steiner merebinokkel. Binoklil on peegeldusvastased katted, mis on mõeldud just veel kasutamiseks. Kummeeritud, veekindel ja lämmastiktäitega korpus tagab hea haarde ja kaitseb binoklit põrutuste eest. Nanokaitsega välimised läätsed. ClicLoc süsteemid nii binoklil kui rihmal. Tolmukindel ja veekindel kuni 10 m sügavusel. Vaateväli 1000 m : 145 m. Autofookus….

 • Allahindlus!

  MEREBINOKKEL- STEINER COMMANDER 7 x 50, KOMPASS

  Original price was: 1,549.00 €.Current price is: 1,295.95 €.

  Kompaktne ja stabiilne 7 x 50 suurendusega Steiner merebinokkel. Binoklil on peegeldusvastased katted, mis on mõeldud just veel kasutamiseks. Sisseehitatud valgustusega kompass (eemaldatav). Kummeeritud, veekindel ja lämmastiktäitega korpus tagab hea haarde ja kaitseb binoklit põrutuste eest. Nanokaitsega välimised läätsed. ClicLoc süsteemid nii binoklil kui rihmal. Tolmukindel ja veekindel kuni 10 m sügavusel. Vaateväli 1000 m…

 • Kohatäide

  MEREBINOKKEL- STEINER COMMANDER 7 x 50

  1,499.90 

  Kompaktne ja stabiilne Steineri binokkel. 50 mm objektiivi läbimõõdu ja 7-kordse suurendusega Commander pakub rahulikku vaadet ka karmil merel. Tänu Steineri ainulaadsele Diamond Marine kattele, mis kasutab haruldaste fluoriidide ja muude mineraalide segu, annavad läätsed ereda pildi, millel on võrratu valguse läbilaskvus, selgus ja kontrastsus isegi vähese valguse tingimustes. Hüdrofoobne eesmise läätse kate loob läätse…

 • MEREBINOKKEL- STEINER COMMANDER 7 x 50, KOMPASS

  1,599.90 

  Kompaktne ja stabiilne Steineri binokkel kompassiga. 50 mm objektiivi läbimõõdu ja 7-kordse suurendusega Commander pakub rahulikku vaadet ka karmil merel. Tänu Steineri ainulaadsele Diamond Marine kattele, mis kasutab haruldaste fluoriidide ja muude mineraalide segu, annavad läätsed ereda pildi, millel on võrratu valguse läbilaskvus, selgus ja kontrastsus isegi vähese valguse tingimustes. Hüdrofoobne eesmise läätse kate loob…

Ja see on kõik, tooted said otsa

Ja see on kõik, tooted said otsa