Kümblustünn Deluxe

Kategooria:

Suurim saadaolev kümblustünn! Laius 2,2 meetrit. Kümblustünn Deluxe on klaasplastist, ergonoomilise kujuga ja hügeeniliselt lihtne hooldada. Võimalik tellida nii maapealne kui ka terrassi sisse süvistatav versioon. Elektri või õhk-vesi pumbaga võib kümblustünn olla 24/7 pidevalt kasutusvalmis, kasutades seejuures väga vähe elektrit. Valikus palju erinevaid värve.

  • Kümblustünni komplektsus

    Kümblustünni värv

Kümblustünn Deluxe

Kümblustünn Deluxe on kvaliteetsetest klaasfiiber materjalidest ja mahukas kümblustünn. Kümblustünn on väga ergonoomilise ehitusega ning ülimalt mugav. Spetsiaalselt mugava istumise jaoks väljatöötatud disain. Võimalik on valida erinevate värvide vahel, kaasa arvatud struktuurne 3D kuldse või hõbedase teraga värvid.

Klaasfiibrist sisu

Klaasfiibrist sisu on väga tugev ja pika elueaga. Tünn on valmistatud 4-6 kihilisest materjalist ja peab hästi vastu löökidele ja põrutustele. Klaasfiibri pind on absoluutselt veekindel ja vastupidav päiksele. Kasutatud on ultraviolett kiirgusele eriti vastupidavat pinnakatet. Pinda on väga kerge puhtana hoida ja pesta. Pind säilib pikka aega läikivana ja tuhmudes on seda võimalik poleerida suurema läike saamiseks. Klaasfiibri sisse on väga lihtne paigaldada lisaseadmeid nagu led tuled ja mullisüsteem.

Värvivalik

Värvivalik on vastavalt soovile RAL värvikaardi järgi. Mõningate toonide puhul võib hind erineda standardsest hinnast. Standardselt saadaval tumehallid, hallid, helehallid, sinised.

Eritellimusena on saadaval 3D kolmekihiline struktuurvärv.

Vee äravoolusüsteem

Vee äravooluks on tünn varustatud vastava kraaniga. Pole vajadust põhjakorgi paigaldamiseks ega eemaldamiseks. Vesi väljub küljelt kraani kaudu, kuhu saab ühendada vooliku vee kaugemale juhtimiseks.

Kümblustünni ahi

Kümblustünni välisahi TK-35 on valmistatud merealumiiniumist, mis on kõrge korrosioonitaluvusega ning kiire soojusvahetusega. Vee kiiremaks soojenemiseks on ahju sisemuses 105mm läbimõõduga läbivoolutoru. Ahju sisemuses on malmist tuharest ja terasest leegisuunaja. Ahi soojeneb sõltuvalt ilmast 10-15 kraadi tunnis. Seega paari tunniga võib vesi olla juba kasutusvalmis.

Elektriahi

Elektriahjuga kaasneb tavaliselt mitmeid täiendavaid komponente. Tungivalt soovituslik on enne kütteseadet paigaldada filtersüsteem. Kuna elektrikütte puhul on kütteseadmes temperatuur väga kõrge siis väiksemgi paht võib seal tekitada põlemise. Lisaks sellele, et vesi ringi käiks on tarvis lisada tsirkulatsiooni pump. Kuna filter tahab puhastamist, siis on vajalik need seadmed paigaldada eraldi kasti, mis tavaliselt ka kaetakse helisummutava materjaliga. Selle kasti soovitame teha just vastavalt Teie terassi kujundusele ja värvile. Kui soovite, siis on meil olemas ka standardlahenduskapid seadmetele.

Soojustus

Kümblustünni soojapidavuse säilitamiseks ja kiiremaks soojenemiseks on võimalik tünn soojustada vahuga. Umbes 5 cm paksune soojustus annab oluliselt soojapidavust ning teeb tünni veel rohkem tugevamaks.

Paigaldamine

Pakume tünni paigaldust. Täpsema paigaldushinna saamiseks palju meiega ühendust võtta. Kümblustünn on hea paigaldada tasasele pinnale. Maapind tuleks katta kruusa või killustikuga, et saavutada ühtlane pind ja tagada puitkonstruktsiooni isoleeritus pinnasest. Pinnase reguleerimiseks võib kasutada näiteks silikaatkive. Paljud lisad ei pruugi kohe ühendatud olla ja tuleb paigaldada vastavalt vajadusele. Kui on vajalik, siis saab lisaks paigaldada seadmete kapi või integreerida terassi sisse.

 

Helista 50 55 152 või kirjuta meile. Vastame sulle esimesel võimalusel.

Võta ühendust
    Järelmaks