Nordline RIB 360

1,950.00 

Tootekood: N-RIB-360

Mootorpaat Nordline RIB 360 on väga turvaline, suurte balloonidega 5 kohaline paat. Väga kerge ja lihtne transportida ka kastihaagises. Pikkus 3,6 meetrit, laius 1,7 meetrit. Võimalik paigaldada kuni 30HJ mootorit.

Laost otsas


Nordline RIB 360

Nordline RIB 360 on suurte ja tugevate balloonidega varustatud mootorpaat. Klaasfiibrist valmistatud topelt põhi anna paadile väga hea tugevuse. Sobib ideaalselt lainetes sõitmiseks. Arendab hästi kiirust ja hoiab seejuures suurepäraselt kurssi. Põhja V kuju tõttu omab väga head manööverdamisvõimet. Väga lihtne transportida kahe inimesega. Väga mugav kasutada 2-3 inimesega kalastamiseks. Maksimaalselt lubatud 5 inimest pardal.
Korpus on valmistatud RIB paatidele iseloomulikult paksust klaasfiiber materjalist. Balloonide osa koosneb uppumatuse tagamiseks kolmest kambrist.
Nordline RIB 360 on vööris varustatud luugiga avatava panipaigaga.

Nordline RIB 360 tehnilised andmed:

Pikkus 3,6 m
Laius 1,7 m
Kaal 70 kg
Ballooni läbimõõt 420 mm
Sektsioonide arv 3
Materjali tihedus 1100g/m2
Lubatud inimeste arv pardal *4+1
Lubatud koormus 550 kg
Lubatud mootori võimsus  30HJ
Kategooria D
Värvus Kõik põhi värvid
Mootori jala kõrgus Lühike
Garantii  2 a
CE Sertifikaat Olemas

* 2 last = 1 täiskasvanu

Nordline RIB 360 Paadi parimad omadused

Kõige optmaalsema suurusega kalastuseks
Piisaval lai ja ruumikas
Glisseeruv paat
Kerge transportida
Ei vaja väga suurt mootorit

Küsi lisainfot ja saadavust +372 50 55 152 või info@nordlineboats.com

Mootorpaat Nordline PVC 360 komplekt sisaldab:

Mootorpaat, vööri konks, päralaud, tulli kohad, aerud, pump, remondikomplekt, dokumentatsioon.
Kõik piltidel nähtav ei pruugi komplektis sisalduda.

Transport

Paati võite transportida kastihaagisega või paadihaagisega.
Soovi korral saate haagise laenutada ka meie käest. Loe täpsemalt siin. Kui soovite transporti meilt, saate selle valiku teha ostukorvis ostu vormistades. Tasu arvutatakse vastavalt Teie asukohale.

Olenevalt sellest, kas tahate paati hoida täispuhutuna või mitte, saate valida transpordivahendi. RIB paadi transpordiks on mõtet soetada paadihaagis.

Kuidas paati valida

Selleks, et teha õige otsus on kaks põhilist võimalust. Esiteks viige ennast kurssi, mis on tähtis paadi valiku juures. Seda saate teha klikates “kuidas valida paati”. Teine on see, et usaldate ennast, mitte müügimehi ja proovite paati ise. Kui see on piisavalt stabiilne ja mugav Teile, siis olete teinud õige otsuse. Selleks võite valida paadi meie paadilaenutusest ja seda katsetada. Samuti võite valida rendikohtadest üle Eesti, kus kasutatakse meie paate. Sobiliku mootori valikuks soovitame meile helistada ja konsulteerida spetsialistidega. Pakume enamuste tootjate mootoreid. Leiad need mootorite alamjaotuse alt.

Kuidas tasuda paadi eest

Võimaus on tasuda ülekandega, kaardimaksena, sularahas või järelmaksuna. Järelmaksu taotluse saate täita sellel lehel, valides “täida taotlus”. Kui soovite paate soetada EU toetuste raames, siis võite konsulteerida taotluste koostajaga.

Paadi registreerimine

Selleks, kas paati on tarvis registreerida, loe täpsemalt juhendist.

Helista +372 50 55 152 või kirjuta meile info@nordlineboats.com. Pakume sulle tugevaid ja stabiilseid paate mõistlike hindadega .

Võta ühendust
    Järelmaks