Nordline RIB 550

7,565.00 

Laost otsas


Nordline RIB 550

Nordline RIB 550 on sobilik tööpaadiks nagu näiteks hädaabiteenuste ja reisijate vedamiseks. Samuti  kalastamiseks ja puhkuseks. Suured balloonid võimaldavad paati kasutada suurtes lainetes võimsa mootoriga. Suurepärase merekindlusega ja kandevõimega kiire paat. Tugev klaasfiibrist korpus ja mitmesektsioonilised balloonid tagavad paadi hea turvalisuse. Ökonoomseks sõiduks on võimalik kasutada väiksemat mootorit.

Nordline RIB 550 tehnilised andmed:

Pikkus 5,5 m
Laius 2,4 m
Kaal 290 kg
Ballooni läbimõõt 550 mm
Sektsioonide arv 6
Materjali tihedus 1100g/m2
Lubatud inimeste arv pardal Kuni 7 *
Lubatud mootori võimsus 90 HJ
Kategooria C
Värvus Vastavalt soovile
Ahtripeegli kõrgus 508
Garantii 2 a
CE Sertifikaat Olemas

* 2 last = 1 täiskasvanu. 7 istmekoha tarvis on vajalik lisa istmerida.

Paadi parimad omadused

Suurepärane merekindlus
Suured balloonid
Suur mahutavus

Küsi lisainfot ja saadavust +372 50 55 152 või info@nordlineboats.com

Mootorpaat Nordline RIB 550 komplekti kuulub:

 • juhtimiskonsool
 • plastist kagakaar
 • vööriiste panipaigaga
 • kütusesüsteem 60-liitrise paagiga
 • navigatsioonituled
 • plastikust vooriaste koos ankurrulliga
 • remondikomplekt
 • jalapump
 • paadi deklaratsioon ja kasutusjuhend
 • Maanteeameti kontrollakt

Transport

Paati võite transportida kastihaagisega või paadihaagisega.
Soovi korral saate haagise laenutada ka meie käest. Loe täpsemalt siin. Kui soovite transporti meilt, saate selle valiku teha ostukorvis ostu vormistades. Tasu arvutatakse vastavalt Teie asukohale.

Olenevalt sellest, kas tahate paati hoida täispuhutuna või mitte, saate valida transpordivahendi. Täispuhutud paadi transpordiks on mõtet soetada kas paadihaagis.

Kuidas paati valida

Selleks, et teha õige otsus on kaks põhilist võimalust. Esiteks viige ennast kurssi, mis on tähtis paadi valiku juures. Seda saate teha klikates “kuidas valida paati”. Teine on see, et usaldate ennast, mitte müügimehi ja proovite paati ise. Kui see on piisavalt stabiilne ja mugav Teile, siis olete teinud õige otsuse. Selleks võite valida paadi meie paadilaenutusest ja seda katsetada. Samuti võite valida rendikohtadest üle Eesti, kus kasutatakse meie paate. Sobiliku mootori valikuks soovitame meile helistada ja konsulteerida spetsialistidega. Pakume enamuste tootjate mootoreid. Leiad need mootorite alamjaotuse alt.

Kuidas tasuda paadi eest

Võimaus on tasuda ülekandega, kaardimaksena, sularahas või järelmaksuna. Järelmaksu taotluse saate täita sellel lehel, valides “täida taotlus”. Kui soovite paate soetada EU toetuste raames, siis võite konsulteerida taotluste koostajaga.

Paadi registreerimine

Selleks, kas paati on tarvis registreerida, loe täpsemalt juhendist.

Helista +372 50 55 152 või kirjuta meile info@nordlineboats.com. Pakume sulle tugevaid ja stabiilseid paate mõistlike hindadega .

Võta ühendust
  Järelmaks