Mootorpaat Sunrise 545

13,716.00 

Kategooria:

Tellimisel

Mootorpaat Sunrise 545

Sunrise 545 on klassikaline kalastuspaat. See rahuldab nii algajaid kui ka kogenud kalamehi. See sobib ka perede maitsele, kes soovivad veeta aktiivselt aega veekogudel. Kvaliteetsetest materjalidest kere on võtmekohtades täiendavalt tugevdatud, et paat teeniks Teid palju aastaid ilma renoveerimisvajaduseta. Täiendavad tugevdused võimaldavad paigaldada tarvikuid, nagu trollimiskäepidemed või muud kalastusvarustust. Paadil on C disainikategooria, tänu millele saab seda kasutada järvedel, jõgedel ja rannikumeres. Kajut pakub mugavat majutust kahele täiskasvanule ja ühele lapsele. 7 kappi mahutavad kogu vajaliku kalastus- ja turismivarustuse. Hea disain ja kõrged pardad võimaldavad ohutult sõita ka tugevama tuule ja lainetuse korral. Kokpiti ergonoomiline disain võimaldab mugavalt mahutada kuni 6 täiskasvanut.

Sunrise Sunrise 545 tehnilised andmed

Pikkus 5,40 m
Laius 2,38 m
Kaal 600 kg
Parda kõrgus   cm
Süvis 30 cm
Istekohtade arv * 6
Maks. lubatud inimeste arv pardal 6
Maksimaalne kandevõime  kg
Maksimaalne soovituslik mootor  kW / 115 HP
Kategooria C
Ahtripeegli kõrgus  cm
Garantii 2 a
CE Sertifikaat On

* 2 last = 1 täiskasvanud

Selle paadi parimad omadused

Väga ruumikas paat kalastuseks
Magamiskohad kahele inimesele
Hard top katus vihma kaitseks
Suure ja hea nähtavusega esiklaas

Küsi täpsemalt telefonil +372 50 55 152 või info@nordlinepaadid.ee

Mootorpaat Sunrise 545 komplekt sisaldab:

Klaasfiibrist paat
CE Sertifikaat
Kasutusjuhend
Registreerimiseks vajalikud dokumendid
U-aas vööris (haagisele tõmbamiseks, ankru otsa kinnituseks)
Sidumisotsad
Reelingud
Knaabid 3tk
Ankru juhtrull
Roolisüsteem
Kapteniiste
Kaks külgpinki
7 panipaika
Kahjuti uks pleksiklaasist
Elektriinstallatsioon
Lülitipaneel
Navigatsioonituled
Redel ahtris
Kokpitist vee äravool
Pilsipump

Transport

Paati võite transportida paadi- või kastihaagisega. Kolme meetrise kastihaagisega saate vedada kuni 5 meetrist paati.
Soovi korral saate paadihaagise laenutada ka meie käest. Kui soovite transporti meilt, saate selle valiku teha ostukorvis ostu vormistades. Tasu arvutatakse vastavalt Teie asukohale. Kohale toob veoauto, seega saab ta paadi maha panna sõidetava tee äärde.

Kuidas paati valida

Selleks, et teha õige otsus on kaks põhilist võimalust. Esiteks viige ennast kurssi, mis on tähtis paadi valiku juures. Seda saate teha klikates “kuidas valida paati”. Teiseks usaldage ennast, mitte müügimehi ja proovite paati ise. Kui see on piisavalt stabiilne ja mugav Teile, siis olete teinud õige otsuse. Selleks võite valida paadi rendikohtadest üle Eesti, kus kasutatakse meie paate. Sobiliku mootori valikuks soovitame meile helistada ja konsulteerida spetsialistidega. Pakume enamuste tootjate mootoreid. Leiad need mootorite alamjaotuse alt.

Kuidas tasuda paadi eest

Võimaus on tasuda ülekandega, kaardimaksena, sularahas või järelmaksuna. Järelmaksu taotluse saate täita ostukorvis ostu vormistamise juures. Seni, kui Te pole lepingut allkirjastanud, võite järelmaksust loobuda. Ostukorvis pakutakse Teile erinevate järelmaksufirmade pakkumisi. Tutvuge maksegraafikuga ja leidke Teile soodsaim.

Paadi registreerimine

Selleks, kas paati on tarvis registreerida, loe täpsemalt juhendist.

Helista +372 50 55 152 või kirjuta meile info@nordlinepaadid.ee. Pakume Sulle tugevaid ja stabiilseid paate mõistlike hindadega .

Võta ühendust